Przenośny wykrywacz wad z jarzmem magnetycznym HCDX-DM220 220V AC do badań MPI z użyciem światła niefuorescencyjnego i fluorescencyjnego
AC jarzmowy wykrywacz wad typu HCDX-DM220, zasilanie sieciowe ~220V, wyposażony w mocne białe światło LED i czarne światło LED, może być używany poprzez wybór klawiszem, może być stosowany do niefuorescencyjnego wykrywania cząstek magnetycznych i fluorescencyjnego wykrywania cząstek magnetycznych. Mały i wykwintny, doskonałe wykonanie, wysoka czułość wykrywania, łatwy do przenoszenia. Szeroko stosowany w przemyśle lotniczym, petrochemicznym, energetycznym i wodnym, budownictwie kolejowym, inspekcji i testowaniu sprzętu specjalnego.
Parametry techniczne
Siła podnoszenia |
≥50N |
Czułość |
A-15/100 |
Rozstaw ramion |
50-200mm |
Natężenie oświetlenia światłem białym |
≥5000LUX |
Natężenie oświetlenia światłem UV |
≥4000µW/cm2 |
Wymiary |
210×160×55mm |
Waga |
1.6 kg |
Zasilanie |
~220V/50Hz/60 Hz |
Cechy produktu
Czas namagnesowania ciągłego powyżej 3 minut
Wykorzystuje magnes nadprzewodzący, lekki, 1.6 kg
Bezpośrednie zasilanie ~220V, bez kontrolera
Materiał obudowy o wysokiej wytrzymałości, odporny na uderzenia, ścieranie
Ergonomiczna konstrukcja, rozsądna struktura
Skórzana obudowa, wysokiej klasy, przyjemna w dotyku
Używa wysokiej jakości sprzętu, trwały
Standardowy pakiet:
Jednostka główna HCDX-DM220 ……………………………………….1 szt.
Zdejmowane złącza spoin zaokrąglonych ………………………….………….1 para
Walizka transportowa …………………………………………………….1 szt.
Instrukcja obsługi………………………………………………..1 szt.
Certyfikat kalibracji………………………………………….....1 szt.
Środki ostrożności i instrukcje obsługi:
2. Zasilanie jest jednofazowe AC ~220V/ 50Hz, nie podłączaj niewłaściwego zasilania, aby nie spalić instrumentu;