Dom

HUATEC GROUP CORPORATION profil firmy

profil firmy

Grupa HUATEC jest wiarygodnym producentem i dostawcą instrumentów testowych w Pekinie. HUATEC Group łączy w sobie wszystkie zalety R / D i produkcyjne wszystkich swoich spółek zależnych, wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie marketingowe i sprzedażowe na rynku globalnym, przyczynia się do oferowania najbardziej wykwalifikowanych konkurencyjnych produktów i usług na rynkach międzynarodowych.

Produkty Grupy HUATEC składają się z wszelkiego rodzaju urządzeń do testowania twardości metalu i niemetalu, takich jak przenośny tester twardości, tester twardości w skali twardości, twardość brzegu, tester twardości Vickersa, tester twardości Rockwella, tester twardości Brinella, przenośny defektoskop rentgenowski, telefon komórkowy Defektoskop rentgenowski, system defektów rentgenowskich w czasie rzeczywistym, detektor wakacyjnych, przenośny cyfrowy miernik przewodności prądów wirowych, cyfrowy defektoskop ultradźwiękowy, miernik grubości powłoki / obrazu, ultradźwiękowy miernik grubości, tester drgań, tester chropowatości powierzchni, profil projektor itp. oraz wszystkie ich akcesoria, takie jak przetwornik ultradźwiękowy, blok testowy, IQI, ekran wiodący, gęstościomierz, przeglądarka filmów itp.

Pracownicy HUATEC Group to wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów ds. Sprzedaży i serwisu, które zobowiązują się do oferowania satysfakcjonujących produktów i szybkiej obsługi wszystkim klientom w kraju i za granicą.

Grupa HUATEC, oparta na najnowocześniejszych technologiach w Chinach, jest znaną w Chinach grupą branżową, koncentrującą się na rozwoju i badaniach oraz precyzyjnej produkcji różnego sprzętu badawczego. Grupa ma dwie własne fabryki i dwie siostrzane fabryki zlokalizowane w rejonie Pekinu, Liaoning, Shandong i Guangzhou. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z przepisami ISO9001, a produkty zostały wywiezione na większość rynków światowych w ciągu minionych lat.

Nasza obietnica: niezawodna jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, satysfakcjonująca obsługa.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Huatec Group Corportation ma ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń do testów metalowych i niemetalowych, takich jak maszyna do testowania twardości, przenośny defektoskop rentgenowski, mobilny defektoskop rentgenowski, defekt systemu rentgenowskiego w czasie rzeczywistym , detektor wakacyjnych, cyfrowy przenośny miernik przewodności prądu wiroprądowego, cyfrowy defektoskop ultradźwiękowy, miernik grubości powłoki / obrazu, ultradźwiękowy miernik grubości, tester chropowatości powierzchni, projektor profili itp., które cechują się doskonałym wzornictwem, jakością i niezawodnością, po konkurencyjnych cenach.

Wiemy wyraźnie, że jakość to życie firmy. Aby zapewnić lepsze nieniszczące urządzenia testujące , zatrudniamy doświadczonych techników, importujemy zaawansowane urządzenia i wdrażamy ścisłą kontrolę jakości. W całym procesie produkcyjnym ściśle przestrzegamy certyfikatu ISO9001: 2000, aby zapewnić naszą jakość. Dzięki temu nasze produkty otrzymały certyfikat CE.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : HUATEC

Ilość pracowników : 35~50

Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 70% - 80%

Certificate: ISO9001 CE GOST

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny HUATEC  GROUP  CORPORATION Certyfikaty Chiny HUATEC  GROUP  CORPORATION Certyfikaty Chiny HUATEC  GROUP  CORPORATION Certyfikaty Chiny HUATEC  GROUP  CORPORATION Certyfikaty