HUATEC GROUP CORPORATION

Profesjonalny nieniszczący sprzęt testujący

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNieniszczący sprzęt testujący

Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy

dobra jakość Defektoskop ultradźwiękowy na sprzedaż
dobra jakość Defektoskop ultradźwiękowy na sprzedaż
szeroka gama produktów NDT, możemy uzyskać wszystko w grupie huatec. Wolimy kupować od nich. Rudolf Shteinman Rosja

—— Rudolf Shteinman

Podoba mi się serwis, bardzo szybka reakcja, profesjonalna praca. Aret Turcja

—— Aret Kaya

Tester twardości huatec, bardzo dobrej jakości, jesteśmy bardzo zadowoleni z przenośnego testera twardości RHL-50. Kumaren Govender Sotuth Africa

—— Kumaren Govender

Im Online Czat teraz

Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy

Chiny Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy dostawca
Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy dostawca Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy dostawca Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy dostawca Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy dostawca Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy dostawca

Duży Obraz :  Narzędzia do badań niszczących Ropenon górniczy Defektoskop 5V Zasilacz komputerowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HUATEC
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: HRD-100

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Zasady płatności: TT / LC, Western Union
Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zakres wykrywania: .01,0–300 mm Prędkość względna między czujnikiem a liną stalową: 0,0–6,0 m / s Najlepszy wybór : 0,3–1,5 m / s
Najlepsza szczelina między tuleją prowadzącą a liną stalową: 2-6 mm, dozwolona przerwa : 0-15 mm Typ pliku wyjściowego: Wyjście plików Word
Moc: Zasilacz komputera 5V Ciśnienie powietrza: 86 ~ 106Kpa

Sprzęt do testowania lin górniczych, inspekcja lin stalowych Defektoskop lin stalowych

Ustawienie średnicy i przekroju metalicznego

Jeśli testowanie niektórych wad liny stalowej nie tylko musi znać średnicę liny stalowej, ponadto musi ona zrozumieć strukturę liny. Jednak ze względu na dostosowanie do potrzeb różnych gałęzi przemysłu, zmiany w strukturze wielu lin, nawet jeśli liny stalowe mają taką samą średnicę, ich metalowa powierzchnia przekroju poprzecznego może być inna. Na przykład: średnica dla lin stalowych 25 mm, metalowa powierzchnia przekroju 6 × WS (36) + IWRC wynosi 319 mm 2 , metaliczny przekrój 6 × Fi (25) + IWRC wynosi 311 mm 2 , powierzchnia stopa różnicy faz osiąga 3%, ponadto linka ma również rdzeń liny stalowej i rdzeń liny z włókien. Dlatego przy ustawianiu parametrów pola przekroju metalicznego musi on podejmować wszelkie starania prawidłowo. Ten parametr można uzyskać, przeglądając listę danych lub rzeczywiste obliczenia.

Lay pitch Setting

Skok ułożenia liny stalowej polega na tym, że strumień liny stalowej wokół rdzenia liny o jednym okręgu znajduje się w odległości prostej. Rozszerzono prace rozwojowe w przyrządzie do testowania lin stalowych, w celu sprawdzenia całkowitej liczby przerwanych lin drucianych w długości korelacji, jak sprawdzić tę długość w różnych zawodach; musi być zgodny ze standardem, który jest realizowany. Na przykład: podczas testu konstrukcji dźwigu w Szanghaju, ustawiona długość wynosi 6 × d (d jest średnicą liny)

Ustawienie interwału próbkowania

Sygnał przyrządu do testowania bezpieczeństwa lin stalowych wykorzystuje równe próbkowanie przestrzeni. To ustawienie parametrów jest zgodne z rolką prowadzącą lokalizatora odległości w czujniku obracającą się wokół próbkowania okrągłego i komputerowego 100, a mianowicie obwód rolki prowadzącej 1% dla interwału próbkowania sprzętu. Następnie wyraża się to za pomocą następującej formuły:

Odstęp próbkowania (mm) = rolka prowadząca Obwód (mm) ÷ 100

Ustawianie parametrów i kalibracja

Chcąc poprawnie korzystać z detektora komputerowego z liną stalową, kluczem jest zrozumienie znaczenia parametru testowania i sposobu pierwszego ustawienia parametru. Po próbkowaniu sygnału końcowego z urządzenia do testowania bezpieczeństwa do obiektu testowego oprogramowanie do analizy wad w komputerze przeanalizuje i przetworzy dane próbkowania na podstawie parametru ustawienia. Jeśli ustawienie parametru jest nieuzasadnione, spowoduje to ilościowy błąd oceny wady skrętki i wpłynie na precyzję testu błędów w linach.

Używając przyrządu do testowania zabezpieczeń lin stalowych, konieczne jest ustawienie 11 parametrów, między innymi numeru seryjnego, średnicy, metalicznego pola przekroju poprzecznego, podziałki skoku, interwału próbkowania, współczynnika redukcji fali i krzyża -czułość obszaru sekcji może być uzyskana poprzez przeglądanie listy danych, obliczeń lub danych technicznych dostarczonych przez sprzedawcę. Najważniejszy jest pierwszy próg, drugi próg i ustawienie wartości odniesienia obszaru przekroju.

Ustawienie numeru seryjnego

Ta kolumna z numerem seryjnym jest głównie używana do różnych nazw parametrów w celu pamięci i wyszukiwania. Ogólnie sugerowano, że użytkownik nazywa je specyfikacją modelu i średnicą liny stalowej, a ponadto może zwiększyć niektóre charakterystyczne znaki w tym fundamencie, ale nie może sprawić, że cała nazwa będzie zbędna. Na przykład linka stalowa, której średnica wynosi 20 mm, a jej specyfikacja to 6 × 19 S + FC, to nazwa 6 * 19 S + FC-20 (może zwiększyć każdy charakterystyczny znak za).

Specyfikacja

 • Do kontroli lin o średnicy od 1 do 300 mm (0,04 "do 11,8") można zamówić o różnej średnicy
 • Rozmiar 330 x 235 x 190 mm (13 ”x 9, 3” x 7, 5 ”)
 • Waga 15 kg (33 funtów)
 • Prędkość wzdłuż liny podczas kontroli - od 0 do 6 m / s (0 do 6, 54 jardy / s)

funkcje

 • Dwufunkcyjny: LMA i LF
 • Prędkość nie wpływa na odczyty
 • Dokładny montaż kół dystansowych
 • Łatwy w instalacji i ponownej instalacji
 • Łatwy w obsłudze i mocowaniu na linie
 • 3 wymienne czujniki halowe
 • Zakres temperatur -10 + 50 ° C
 • Sterowanie oprogramowaniem PC bezpośrednio, ciągłe testowanie długości liny ponad 10000m
 • Moc: AC 220V ± 10 %
 • Temperatura pracy: -20 ℃ ~ 40 ℃
 • Temperatura przechowywania: -40 ℃ ~ 60 ℃
 • Wilgotność względna: ≤90 H RH

Typowe zastosowania, ale nie ograniczone:

Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i gondolowych), lin mostowych (zawieszenia).

HUATEC HRD-100 Detektor komputerowy do lin stalowych

System Windows

1. Zarys

System detektorów linowych systemu Windows to produkt do odnawiania systemu / GB, który w oparciu o teorię oprogramowania DOS i ideologię wyświetlania alarmów w czasie rzeczywistym wykorzystuje podstawową wersję języka programowania Visual Basic6.0, kontynuując kompilację.

Ta część sprzętowa systemu wykorzystuje zaawansowany krajowy i zagraniczny zaawansowany czujnik magnetyczny, a niezależny moduł próbkujący badania i rozwój jednoczy, poprzez RS232 (lub USB), główną linię napędową, bezpośrednio przechowując dane w komputerze.

Ta część oprogramowania systemowego znajduje się w fundamencie analizy transformacji falkowej, wykorzystując podstawę języka programowania Visual Basic 6.0, która staje się kompilacją. Uzyskaj funkcje, takie jak gromadzenie i kontrola danych, analiza danych, wyświetlanie danych, przechowywanie danych i tak dalej. Zwiększ charakterystykę widzialną w funkcji oprogramowania DOS, a dzięki jej unikalnej tendencji do ciągłego śledzenia drogi, może w sposób ciągły, dynamiczny obserwowany sygnał danych i jego sytuacja zmiany, oraz wyświetlany w czasie rzeczywistym uzyskany wynik i wysyła alarm; Oprogramowanie zwiększyło funkcję automatycznej oceny; W częściowej wadzie wykazano zwiększony przekrój i całkowity procent powierzchni przekroju; Oprogramowanie i Windows są w pełni kompatybilne, pasują do operacji bezwładności użytkownika, używają plików Word z raportu z badania produkcji.

To oprogramowanie systemowe może kompatybilne z formatem danych próbkowania oprogramowania DOS z detektorem linowym i może przetwarzać do niego analizę.

System Windows zastosował niezależną procedurę operacyjną, a bezpieczny system egzaminacyjny może być odpowiedni dla każdego rodzaju nowoczesnego komputera i kończy serię procedur egzaminacyjnych.

2. Popyt na systemy

2.1 Wymagania sprzętowe dla komputerów 2.1:

Procesor: Powyżej Celeron 1.5GHZ
Pamięć: 128 MB
Dysk twardy: 10G
Połączenie: RS232 lub USB
Monitor: Powyżej VGA

2.2 Wymagania dotyczące środowiska oprogramowania:

 • Ten system obsługuje system operacyjny Windows 9x / me, Windows 2000, Windows XP, Linux itp .;
 • Potrzebujesz zainstalować platformę Microsoft Office Word.

2.3 Dyspozycja systemu

Czujnik magnetyczny (w tym lokalizator odległości) Grupa
HUATEC HRD-100 urządzenie alarmowe w czasie rzeczywistym Jeden
Linia połączenia sygnału Jeden
Linia transmisji RS232 (lub linia transformacji USB na RS232) Jeden
pakiet oprogramowania specjalnego dla systemu Windows Jeden
Komputer Jeden

3 Instalacje oprogramowania

Ta instalacja oprogramowania systemowego obejmuje następujące trzy części:

1) Instalacja modułu (pakietu) Visual Basic;

2) instalacja specjalnego oprogramowania Windows;

3) Instalacja USB do RS232 (gdy komputer nie ma RS232).

3.1 Moduł wtyczki Visual Basic (pakiet) Instalacja

Wizualna podstawowa jednostka wtyczki (pakiet) to mały moduł Visual Basic 6.0, jeśli używany komputer ma już zainstalowane oprogramowanie do programowania Visual Basic, moduł wtyczki nie musi być instalowany i może skrócić etap instalacji, bezpośrednio zgodnie z następująca operacja, aby zainstalować oprogramowanie Windows; w przeciwnym razie należy zainstalować moduł wtyczki. Konkretny krok instalacji modułu dodatkowego:

Włóż dysk z oprogramowaniem do napędu (lub podłącz inny nośnik z plikiem oprogramowania do komputera), otwórz folder, kliknij dwukrotnie plik „Setup.exe” i postępuj zgodnie z żądaniem uruchomienia i instalacji.

3.2 Instalacja specjalnego oprogramowania dla systemu Windows

Windows należy do zielonego oprogramowania, to oprogramowanie systemowe nie musi kliknąć, aby zainstalować, wystarczy skopiować bezpośrednio. Konkretne kroki instalacji w następujący sposób:

1) Włóż dysk CD z oprogramowaniem systemowym (lub podłącz inny nośnik z plikiem oprogramowania do komputera), otwórz plik płyty kompaktowej, pojawią się niektóre foldery, takie jak „windows”, „pakiet” i tak dalej.

2) Skopiuj folder „windows” do katalogu głównego dysku C (C:), na pewno należy skopiować do katalogu głównego dysku C.

3) Po zakończeniu kopiowania otwórz folder „windows”, może bezpośrednio obsługiwać procedurę wykonawczą w folderze „windows.exe”.

4) W celu prostego działania użytkownik może wykonać następującą operację. Kliknij prawym przyciskiem myszy „Windows.exe” i wyślij go szybko na pulpit. Gdy następnym razem uruchomi to oprogramowanie, może bezpośrednio kliknąć na pulpicie szybki sposób otwarcia.

3.3 Instalacja napędu USB na RS232

Gdy komputer nie ma portu RS232 (port szeregowy), należy przekonwertować USB na RS232. Instrument zawiera linię transmisyjną transformacji USB na RS232 i jej napęd. W szczególności krok instalacji w następujący sposób:

 • Włóż dysk CD z napędem do napędu CD, otwórz ten folder napędu linii transformacji i kliknij plik wykonawczy napędu, najpierw zgodnie z żądaniem instalacji napędu.
 • Włóż jeden koniec linii konwersji do interfejsu USB komputera, zgodnie z wyświetlonym na komputerze monitem o nowe urządzenie do instalacji sprzętu, wybierając opcje automatycznego wyszukiwania napędu, komputer do automatycznego zainstalowania i kontynuuj instalację, aby zakończyć.
 • Jeśli komputer ma wiele połączeń USB, może zgodnie z powyższą metodą wstawić linię transformacji po kolei i rozpoznać po kolei i zainstalować dysk.

4 Operacje systemowe

4.1 Połączenie sprzętowe

Uwaga: konkretna szczegółowa treść może odnosić się do rozdziału związanego z wykrywaczem użytkowania linowego komputera i opisać go w prosty sposób.

4.1.1 Wprowadzenie czujnika

Czujnik magnetyczny: Czujnik składa się z lokalizatora przemieszczenia (koła prowadzącego, enkodera), instalacji magnetyzacji i organizacji pobierania próbek. Po aktywacji systemu lina i ma ruch względny, a następnie może zebrać sygnał.

Lokalizator przemieszczenia: Koło prowadzące obróciło koło, koder fotoelektryczny wysyła impuls instrukcji próbkowania, realizując równe próbkowanie przestrzeni.

Instalacja magnetyzacji: Gdy lina stalowa ma ruch względny, kończy się magnesowaniem osiowym liny stalowej.

Organizacja pobierania próbek: Gdy lina stalowa i czujnik mają ruch względny, element Halla składający się z kanału próbkującego przekształci warunek zmiany strumienia upływu liny magnetycznej w sygnał napięcia symulacji.

4.1.2 Aparatura alarmowa w czasie rzeczywistym HUATEC

Urządzenie alarmowe HUATEC działające w czasie rzeczywistym jest przenośnym, wielofunkcyjnym urządzeniem do zbierania danych, za pośrednictwem linii transmisyjnej RS232 do wysyłania i zapisywania przekonwertowanego sygnału danych do komputera, korzystania z niesamowitej funkcji procesora komputerowego on-line i analizy przetwarzania w czasie rzeczywistym , zgodnie z równoważną wartością progową, która zostanie ustawiona z wyprzedzeniem, wysyła alarm w czasie rzeczywistym. Jedna grupa, aby dać grupie baterii litowych zasilania czujnika, wyjście jest 5V. Istnieje dodatkowy port ładowania, który umożliwia ładowanie i włączanie zasilania.

Standardowe akcesoria

Zestaw sondy 1

Alarm w czasie rzeczywistym 1 szt
Kabel sygnałowy 1szt

Oprogramowanie do analizy HRD PC 1set
laptop 1szt

Kabel komunikacyjny 1szt
Ładowarka 1 szt

Narzędzie 1 zestaw
Instrukcja obsługi 1set

Szczegóły kontaktu
HUATEC GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: Mr. Davis Chen

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty