HUATEC GROUP CORPORATION

Profesjonalny nieniszczący sprzęt testujący

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyUrządzenia do badania cząstek magnetycznych

Mała jasna identyfikacja defektoskopu X-Ray (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120

dobra jakość Defektoskop ultradźwiękowy na sprzedaż
dobra jakość Defektoskop ultradźwiękowy na sprzedaż
szeroka gama produktów NDT, możemy uzyskać wszystko w grupie huatec. Wolimy kupować od nich. Rudolf Shteinman Rosja

—— Rudolf Shteinman

Podoba mi się serwis, bardzo szybka reakcja, profesjonalna praca. Aret Turcja

—— Aret Kaya

Tester twardości huatec, bardzo dobrej jakości, jesteśmy bardzo zadowoleni z przenośnego testera twardości RHL-50. Kumaren Govender Sotuth Africa

—— Kumaren Govender

Im Online Czat teraz

Mała jasna identyfikacja defektoskopu X-Ray (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120

Chiny Mała jasna identyfikacja defektoskopu X-Ray (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120 dostawca
Mała jasna identyfikacja defektoskopu X-Ray (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120 dostawca Mała jasna identyfikacja defektoskopu X-Ray (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120 dostawca

Duży Obraz :  Mała jasna identyfikacja defektoskopu X-Ray (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HUATEC
Orzecznictwo: ISO CE
Numer modelu: HXRF-120

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 50
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Elementy stopu:: Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Se, Zr, Nb, Mo, Rh, Pd, Ag, Cd, Sn, Sb, Hf, Ta, Re, Pb i Bi Źródło pobudzenia: 50KV / 200μA Maksymalny przepływ rury ciśnieniowej może być swobodnie regulowany, Ag Target (standar
Detektor:: BOOST Si-PIN Detector Pokaz:: Przemysłowy rezystancyjny ekran dotykowy o rozmiarze ekranu 4,3 "
Przetwarzanie danych: 32 GB pamięci, USB, Bluetooth, WIFI lub podoba się Internet; Przyrząd może być konfigurowany i napr Plik:: Dane można wyeksportować za pomocą EXCEL lub PDF

HUATEC Ręczny Alloy Analyzer Alloy Material Identification (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120

Funkcje wydajności

1. Mały, lekki i łatwy do przenoszenia.

2. Szybki procesor, zaawansowany algorytm i oprogramowanie o wysokiej responsywności, co zapewnia jeszcze szybszą analizę.

3. Wysokowydajna lampa rentgenowska, detektor o ultra wysokiej rozdzielczości połączony z cyfrową wielokanałową technologią przetwarzania, zapewniającą bardzo wysoką rozdzielczość wykrywania.

4. Lampki kontrolne migają po obu stronach dla celów bezpieczeństwa podczas pomiaru, tzn. Wbudowana podwójna wiązka automatycznie wykryje, czy w oknie pomiaru znajduje się próbka.

5. Przemysłowy rezystancyjny ekran dotykowy, lepszy od ekranu kondensatora w świetle tylnym i wyraźniejszy od światła słonecznego na polu. W tym samym czasie ludzie nie muszą zdejmować rękawiczek, gdy pracują w konkretnym środowisku.

6. HXRF-120 wykorzystuje antypoślizgową, odporną na ścieranie i opływową budowę, która jest lekka i łatwa do przenoszenia. Ponadto integruje nową szybką cyfrową technologię wielokanałową, nowy podstawowy system identyfikacji biblioteki i algorytm super-FP. Te cechy pozwalają na szybsze mierzenie elementów, z większą dokładnością i większą powtarzalnością.

7. Inteligentne zarządzanie baterią umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym szczątkowej pojemności akumulatora i zapasowej baterii przez magistralę MSBUS.

8. Automatyczne przełączanie w tryb gotowości, gdy nie jest używany i odzyskiwanie po podniesieniu maszyny, co oszczędza energię i wydłuża czas pracy; ponadto HXRF-120 ma system pomiaru grawitacyjnego, który automatycznie zamyka przyrząd, gdy przypadkowo upada, co jest kolejnym aspektem bezpieczeństwa; HXRF-120 wywoła alarm, gdy temperatura lub wilgotność otoczenia przekroczy zakres zastosowania.

9. HXRF-120 automatycznie dostosowuje współczynnik ciśnienia powietrza na podstawie wykrytej wysokości. Ta funkcja zwiększa efekt wzbudzenia elementów lekkich o 40%, a elementów ziem rzadkich o 30%.

10. HXRF-120 wspiera akumulatorową wtyczkę, dlatego baterię można wymienić bez wyłączania urządzenia.

11. Na HXRF-120 użytkownicy mogą dostosowywać raporty, dodając swoje logo firmy, adresy, wyniki testów, widmo i inne (takie jak opis produktu, pochodzenie produktów i numer partii).

12. HXRF-120 jest zbudowany w technologii podwójnej wiązki, która automatycznie wykrywa, czy w oknie pomiarowym znajduje się próbka. Jest to również funkcja bezpieczeństwa i ochrony. Jasność wyświetlacza HXRF-120 jest automatycznie regulowana zgodnie z jasnością otoczenia.

13. HXRF-120 może być konfigurowany i utrzymywany w sposób zdalny przez Internet.

14. HXRF-120 może zbudować trójwymiarowy wykres rozkładu zawartości elementu pozwalający na szybkie oszacowanie rezerw mineralnych lub zakresu katastrofy geologicznej za pomocą wbudowanego GPS do odczytu szerokości i długości geograficznej w połączeniu z oprogramowaniem analitycznym GIS innej firmy.

15. Nowy algorytm HXRF-120 optymalizuje rozdzielczość widmową, dzięki czemu można osiągnąć niższe granice wykrywalności, które są porównywalne nawet z wielkoskalowymi instrumentami laboratoryjnymi.

16. HXRF-120 Ultra-krótka konstrukcja ścieżki optycznej może znacznie poprawić efekt wzbudzania elementów świetlnych, bez stanu upadku / wypełnienia.

17. HXRF-120 ma wbudowany system wykrywania środowiskowego obejmujący takie warunki, jak temperatura, wilgotność pyłu i inne.

Funkcje aplikacji

1. Doskonała wydajność

HXRF-120 pokazuje symbole elementów w obu językach. Dzięki wysokiej precyzji, wysokiej prędkości testowania i porównywalnym wynikom, nawet w zakresie sprzętu laboratoryjnego, HXRF-120 wyświetla w procentach zawartość procentową pierwiastków stopowych i pierwiastków stopowych (do trzech miejsc po przecinku) i ppm.

2. Jedno dotknięcie operacji

Test HXRF-120 trwa zaledwie kilka sekund, a identyfikacja stopni stopu zajmuje tylko 1 lub 2 sekundy. Ułatwia to obsługę przez użytkowników nietechnicznych.

3. Badania nieniszczące (NDT)

Test HXRF-120 nie uszkadza ani nie ma niekorzystnego wpływu na użycie próbek. W całym procesie testowym nie przewiduje się żadnych uszkodzeń.

4. Oprogramowanie nalysis

Oprogramowanie analityczne jest profesjonalnym oprogramowaniem analitycznym, które umożliwia użytkownikom łatwe konfigurowanie haseł, dostosowywanie raportów analitycznych dołączonych do firmy LOGO HUATEC i wdrażanie zdalnego sterowania maszyną; użytkownicy mogą edytować biblioteki stopów, dodawać własny numer klasy lub definiować marki stopów swoich firm; oprogramowanie umożliwia również automatyczną kalibrację instrumentu i diagnostykę problemów w sposób zdalny; oprogramowanie można aktualizować przez Internet.

5. Recykling i sortowanie złomu

Recykling złomu, ponowne wykorzystanie oraz analiza i sortowanie na miejscu. HXRF-120 oferuje szybką i niezawodną identyfikację złomu, gdy złom metali jest przedmiotem transakcji między kupującymi i sprzedającymi. HXRF-120 dostarcza ilościową analizę pierwiastków stopu żelaza, stopu miedzi, stopu aluminium, stopu miedzi i żelaza, stopu ołowiu i cyny, stopów mieszanych itp. Oraz szybkiej identyfikacji i sortowania tych stopów na budowie.

6. Pola zastosowania, bezpieczeństwo i standardy

HXRF-120 nadaje się do oznaczania materiałów stopowych (PMI) dla inspekcji przychodzących, zarządzania zapasami materiałów, ponownej kontroli materiałów budowlanych w budownictwie petrochemicznym, wytopie metali, zbiorniku ciśnieniowym, elektrowni, przemyśle petrochemicznym, chemii precyzyjnej, farmaceutycznej, lotniczej i innych przemysłów, aby uniknąć poważnych wypadków związanych z bezpieczeństwem, wynikających z mieszanych lub niewykwalifikowanych materiałów. HXRF-120 jest zgodny z normą ANTM, China National Standard (GB), UNS, standardem przemysłu elektrycznego (DL), API, JIS, GMP, TSG, standardem przemysłu mechanicznego (JB), itp.

7. Kontrola jakości, kontrola jakości (QC / QA) i odporność na błędy (PKKA - YOKE)

W branży obróbki i produkcji metalu niezbędne jest zapewnienie kontroli jakości i zapewnienia jakości (QC / QA) i korekcji błędów (PKKA - YOKE) materiałów (surowców), półproduktów i gotowych produktów. Zastosowanie mieszanych lub niewykwalifikowanych materiałów przyniesie straty firmie. Dotyczy to firm, począwszy od małych zakładów przetwórstwa metali, a skończywszy na dużych producentach samolotów.

8. P rocesowanie danych i plan zasobów (ERP)

Dane mogą być przesyłane przez USB, WIFI i Bluetooth i przechowywane w formatach Excel, PDF lub w innych formatach. Użytkownicy mogą dostosowywać raporty, dodając logo firmy, adresy, wyniki testów, widmo i inne (takie jak opis produktu, pochodzenie towaru i numer partii); Usługa przechowywania danych w chmurze jest opcjonalna. Dane mogą być transportowane do systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Pola aplikacji

 • Nieniszcząca, szybka i dokładna analiza pierwiastków stopu i identyfikacji gatunku stopu na budowie
 • Identyfikacja metalu / sortowanie złomu
 • Zarządzanie QA / QC w produkcji, przetwarzaniu, odlewaniu itp
 • Medycyna i medycyna biologiczna
 • Identyfikacja materiałów pozytywnych, rafinacja ropy naftowej i przemysł petrochemiczny
 • Elektrownia cieplna, elektrownia wodna, elektrownia jądrowa
 • Dokładna analiza pierwiastków i identyfikacja PMI w celu spełnienia potrzeb produkcyjnych i zapewnienia bezpieczeństwa sprzętu i materiałów wykorzystywanych w procesie.

Elementy do analizy i testowania

Analizowano elementy HXRF-120
Zakres elementów w standardowym trybie testowym może zostać przedłużony, jeśli zajdzie taka potrzeba.
HXRF-120 potrafi analizować Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Se, Zr, Nb, Mo, Rh, Pd, Ag, Cd, Sn, Sb, Hf, Ta, Re, Pb i Bi , łącznie 25 elementów.

Rodzina stopów

 • Serie ze stopów żelaza (stal nierdzewna, stal chromowo / molibdenowa, stal niskostopowa, stal narzędziowa, stal bez szwu)
 • Seria stopów na bazie niklu (stop niklu, stop niklu / kobaltu)
 • Seria stopów na bazie kobaltu
 • Seria stopów na bazie tytanu
 • Stop miedzi na bazie (brąz, mosiądz, miedź i stopy niklu itp.)
 • Stopy wysokotemperaturowe (stop molibdenu z wolframem)
 • Stop aluminium na bazie

Algorytm Super-FP jest w stanie wykryć dokładną zawartość elementów metalowych i zidentyfikować materiał bez trybu przełączania!

Ręczny analizator stopów HXRF-120 (XRF) jest potężną bronią w identyfikacji materiałów (PMI) w produkcji wysokotemperaturowych i wysokociśnieniowych kotłów, zbiorników, rur itp .; metalowa identyfikacja w hutnictwie żelaza i stali, metalach kolorowych, lotnictwie, broni, okrętach podwodnych itd .; identyfikacja materiałów metalowych w instalacjach inżynierskich i projektach budowlanych w obszarach rafinacji produktów petrochemicznych, drobnej chemii, farmaceutyków, elektrowni, lotnictwa i kosmonautyki, itp. w celu zapewnienia zgodności urządzeń i materiałów z określonymi wymaganiami projektu; przemysł recyklingu złomu.

HXRF-120 ma zastosowanie do kontroli jakości, klasyfikacji materiałów, identyfikacji stopów, badania wypadków itp., Co rozwiązuje podstawowy trudny problem analizy surowca. Jako innowacja wielu nowoczesnych technologii, jest to pomocne narzędzie w tych zastosowaniach. Użytkownicy mogą spersonalizować system analityczny zgodnie z własnymi potrzebami.

Wbudowana biblioteka stopów HXRF-120 zawiera 380 rodzajów stopów, a także inne specjalne stopy dla przemysłu produkującego formy, energię elektryczną, produkty petrochemiczne i inne, co upraszcza konwersję stopów z jednego kraju do drugiego. Poza tym ma dwie wbudowane biblioteki, które użytkownicy mogą samodzielnie zdefiniować, aby rozszerzyć marki stopów. Dlatego może objąć aż 600 marek stopów i przetestować ponad 1000 rodzajów materiałów stopowych.

Parametry techniczne i specyfikacje

Waga 1,6 kg (z akumulatorem).
Wymiary 254 x 79 x 280 mm (Dł x Szer x W).
Źródło pobudzenia Maksymalnie 50KV / 200μA przepływ rury ciśnieniowej może być swobodnie regulowany, Ag target (standard), Au, W, Rh target (opcjonalnie).
Detektor Detektor Si-PIN BOOST
Zakres wykrywania 25 elementów między Ti a Bi.
System wyświetlania

Przemysłowy rezystancyjny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 ".

Zastrzeżone oprogramowanie systemu operacyjnego i fale dźwiękowe.

Wiele języków, w tym angielski i chiński.

Automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza do jasności otoczenia.

Przetwarzanie danych

Pamięć 32 GB

USB, Bluetooth, WIFI lub lubiany przez Internet; Przyrząd może być konfigurowany i naprawiany zdalnie.

Dane można eksportować za pomocą EXCEL lub PDF. Użytkownicy mogą dostosowywać raporty, dodając logo firmy, adresy, wyniki testów,

widmo i inne (takie jak opis produktu, pochodzenie i numer serii).

Rozpraszanie ciepła Wyposażony w specjalny grzejnik w kształcie litery T, który rozprasza ciepło, nie trzeba czekać na ponowne ochłodzenie czasu detektora.
Bezpieczeństwo

Wbudowana podwójna wiązka może automatycznie wykryć, czy

w oknie pomiaru znajduje się próbka. Jest to również funkcja bezpieczeństwa i ochrony.

Wodoodporna, pyłoszczelna i odporna na wstrząsy walizka

HUATEC Safety Band;

System zasilania

Inteligentne zarządzanie akumulatorem przez magistralę MSBUS w czasie rzeczywistym

monitorowanie pojemności szczątkowej akumulatora i zapasowej baterii. Akumulator jest zgodny z przepisami dotyczącymi transportu lotniczego niebezpiecznych towarów.

Pojedyncza bateria może trwać 8 godzin.

Real-test Wartości 316 próbek

Czytanie Tryb Cr% Mn% Mo% Ni%
No1 STOPY 16,56 1.22 2.03 10.18
No2 STOPY 16,66 1,29 2,01 10.15
Nr 3 STOPY 16,61 1,20 2.05 10,05
Nr 4 STOPY 16,62 1.19 2,00 10.03
Nr 5 STOPY 16,68 1.18 2.05 10.15
Numer 6 STOPY 16,67 1.22 1,99 10.10
No7 STOPY 16,62 1,25 2.04 10.16
No8 STOPY 16,5 1.16 2.03 10.20
No9 STOPY 16.7 1.19 2,01 10.17
No1 STOPY 16,63 1,20 2.03 10.08
Wartość standardowa 16,68 1.22 2.03 10.11

Po służbie

1. Gwarancja jakości:

HUATEC potwierdza, że ​​ręczny spektrometr HXRF-120 jest wytwarzany z materiałów o doskonałej jakości i najwyższej jakości wykonania. Jest nowy, nigdy nie używany, w pełnej zgodności z zapewnieniem jakości tej umowy. Gwarancja HXRF-120 wynosi 12 miesięcy od daty odbioru końcowego towaru / uruchomienia maszyny.

2. Trening techniczny:

Instrukcja obsługi ręcznych spektrometrów HXRF-120

Podręcznik konserwacji ręcznych spektrometrów HXRF-120

3. Obsługa posprzedażna

Przez lata HUATEC sprzedawał instrumenty XRF wielu globalnym użytkownikom. W celu zapewnienia lepszego wsparcia technicznego i obsługi, zobowiązuje się do.

1. usługi, w tym

 1. HUATEC zapewnia obsługę posprzedażną wszystkim produktom, które sprzedał na całym świecie.
 2. HUATEC udziela jednorocznej gwarancji na spektrometr, który sprzedał na całym świecie.
 3. HUATEC udziela rocznej gwarancji na lampę rentgenowską (lampę rentgenowską) i detektor (detektor).
 4. HUATEC udziela rocznej gwarancji odnowienia wymienianych elementów w przypadku ich wymiany w trakcie naprawy maszyny.

2. Następujące uszkodzenia fizyczne nie są objęte gwarancją.

 1. przyrząd jest uderzony wielką siłą, że wewnętrzny czujnik uderzenia zmienia się z białego na czerwony;
 2. Detektor jest zepsuty
 3. PDA jest zepsuty;
 4. Ciało instrumentu jest zepsute;
 5. Utrata akcesoriów
 6. Utrata komponentów
 7. Woda wchodząca do instrumentu

3. W przypadku, gdy przyrząd nie jest w stanie działać, klient może wezwać pomoc posprzedażną; oferujemy 3 rodzaje napraw:

 1. Naprawa przez Internet: jeśli klienci znajdują się w innych krajach lub na odległych obszarach, możemy zaoferować im najpierw serwis naprawczy INTERNET.

Witryna: www.huatecgroup.com Email: export@huatecgroup.com

 1. Naprawa telefonu: klienci dzwonili przez telefon, aby wyjaśnić wyraźnie problem, a nasz personel techniczny poinstruuje ich, aby rozwiązać problem.
 2. Naprawa na miejscu: w przypadku niepowodzenia naprawy telefonu nasz personel techniczny przejdzie na miejsce naprawy urządzenia w ciągu 72 godzin od zgłoszenia problemu; w przypadku klientów na pokładzie, konieczna jest szczegółowa rozmowa na miejscu.

4. Serwis pogwarancyjny: po upływie okresu gwarancyjnego wszyscy klienci są nadal uprawnieni do korzystania z usług pogwarancyjnych podczas okresu użytkowania przyrządu.

5. Przywilej w ramach usługi poza umową gwarancyjną: klienci mają prawo uzyskać preferencyjne ceny komponentów, gdy utrzymują swój instrument w okresie pogwarancyjnym, o ile utrzymali go wcześniej.

Mała, lekka identyfikacja defektoskopu optycznego (PMI) Detektor Si-PIN HXRF-120

Szczegóły kontaktu
HUATEC GROUP CORPORATION

Osoba kontaktowa: Mr. Davis Chen

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)